Sportul bihorean bifează o nouă reușită pe plan internațional prin intermediul atletului Mihai Sorin Dringo. Sportivul legitimat la CSM Oradea a devenit vicecampion balcanic în proba de 400 de metri, în cadrul competiției desfășurate în acest weekend la Volos, în Grecia.




